banehkar.com

بانه کار

مرجع معرفی متخصصین ، كارشناسان مشاغل و خدمات عمومی شهر بانه

تلفن تماس و پشتیبانی
087 - 342 21525
این سایت یک پروژه عام المنفعه بوده و در خدمت همشهریان بانه ای می باشد.
فروش آثار هنری
graphicyab

قوانین

 1. سایت "بانه کار" از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کرده و خود را ملزم به رعایت تمامی آنها می داند و در پورتال ساماندهی وب سایت های ایرانی  وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است .
 2. "بانه کار" سایتی است که فقط برای معرفی متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران و مشاغل ، شهرستان بانه طراحی و به اجرا در آمده است .
 3. سایت "بانه کار" در قبال میزان مهارت و یا تخصص افراد و ادعای ثبت شده آنان هیچگونه مسئولیتی ندارد و ملاک ، صرفا اظهارات فرد ثبت نام کننده می باشد.
 4. با ثبت مشخصات در سایت "بانه کار" شما پذیرفته اید که ارسال این مشخصات با کمال میل و رغبت و بدون هیچ گونه اجبار ی بوده و با صحت جسمانی و روانی مبادرت به تکمیل و ارسال آن به سایت "بانه کار" کرده اید .
 5. با قبول قوانین سایت  ، شما به سایت  "بانه کار" اجازه می دهید که اطلاعات پر شده در فرم ” ثبت مشخصات” را در سایت منتشر نماید و در معرض دید عموم مردم  قرا ر دهد فلذا از درج مواردی که دوست ندارید عموم مردم آنها را مشاهده نمایند و یا محرمانه است  جدا بپرهیزید.
 6. سایت "بانه کار" در رد و یا قبول درخواست های متقاضیان “ثبت مشخصات” کاملا مختار است.
 7. سایت "بانه کار" بابت تضییع حقوقی که به موجب انتشار مشخصات مندرج در سایت صورت گرفته باشد هیچ گونه مسئولیتی ندارد . فلذا در درج و انتشار مشخصات خود دقت فرمایید.
 8. با ارسال و ثبت مشخصات شما در "بانه کار" شما به مدیران سایت اجازه ارسال ایمیل را داده اید . سایت "بانه کار" در صورت لزوم ممکن است ایمیل و یا ایمیل هایی به نشانی کاربران ارسال نماید.
 9. مرجع درستی و نادرستی مشخصات ثبت شده در فرم به عهده خود شما ( ثبت کننده مشخصات ) بوده و مدیران سایت در زمینه صحت و سقم موارد ذکر شده هیچگونه اظهار نظری نخواهند کرد . در صورتی که کسی نسبت به اظهارات ثبت شده در سایت معترض باشد ، مشخصات ثبت شده حذف می گردد و فرد ثبت کننده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 10. سایت "بانه کار" در جهت رفاه عموم شهروندان بانه ای بوده و بابت خدمات اولیه آن وجهی از کسی دریافت نخواهد شد ولی برای تامین هزینه های خود و اشتغال جوانان متخصص به کار گماشته شده در قبال ارایه خدمات ویژه و طلایی وجوهی را دریافت می کند و یا بخشی از فضای خود را اجاره داده و یا بابت تبلیغات جنبی خود وجوهی را از کاربران دریافت نماید.
 11. سایت "بانه کار" از نظر فکری و یا مالی به هیچ اداره و سازمانی وابسته نیست ولی می تواند حمایت های مالی و معنوی افراد حقیقی و حقوقی افراد مشخص و مجاز در قانون را بپذیرد.
 12. سایت "بانه کار" می تواند همه و یا بخشی از اطلاعات فرد ثبت نام شده را حذف نماید ولی مجاز به تغییر آنها نیست.
 13. این قوانین می تواند به مرور زمان تغییر پیدا نماید و یا بخشی از آن اضافه و یا کم شود . ثبت کننده مشخصات با قبول قوانین این بند را هم پذیرفته است.
 14. در صورتی که ثبت کننده مشخصات درخواست حذف مشخصات خود را بنماید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حذف آن اقدام خواهد شد ولی هیچ گونه تعهدی نسبت به ذخیره مشخصات در جستجو گرها و ذخیره کننده های اینترنتی ندارد.
 15. با مطالعه قوانین سایت در صورتی احساس می کنید با یک بند و یا بندهایی از آن موافق نیستید و با روحیه و خط مشی کاری شما همخوانی ندارد خواهشمند است ثبت نام نفرمایید و با زدن دگمه ی انصراف از ثبت آن جلوگیری نمایید.
 16. کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب" می باشد.
 17. قوانین فوق در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۱ به تصویب اعضای مدیران "گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب" رسید و به مدت نامحدود قابلیت اجرایی دارد، قوانین مذکور در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ ویرایش نهایی شده است .
Graphic Yab