banehkar.com

بانه کار

مرجع معرفی متخصصین ، كارشناسان مشاغل و خدمات عمومی شهر بانه

تلفن تماس و پشتیبانی
087 - 342 21525
این سایت یک پروژه عام المنفعه بوده و در خدمت همشهریان بانه ای می باشد.
فروش آثار هنری
graphicyab

درباره ما

      "بانه کار" ، پروژه کوچکی ، که بعدها چندین متخصص حوزه کامپیوتر و نت را گرد هم آورد و پدید آورنده مجموعه ای تخصصی با نام ” "گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب" ” شد که فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی حرفه ای گرافیک و برنامه نویسی تحت وب آغاز نمود. این سرآغازی بود برای پروژه ای بزرگ و ارزشمند .

bkr

       "گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تبلیغات جامع و تجارت سالم در فضای مجازی توسط گروهی از طراحان و برنامه نویسان مجرب و با تجربه و با  مدیریت یکپارچه و منسجم ، در سطح ایران فعالیت خود را آغاز کرد بعدها دامنه فعالیت های خود را در زمینه های دیگر توسعه داد و هم اکنون جزو یکی از موسسه های مطرح در زمینه طراحی و توسعه وب می باشد.

        ایده اولیه "بانه کار" در سال ۱۳۹۱ شکل گرفت و با جذب چندین نیروی تازه کار در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب ، اولین اتودهای سایت در مدت زمان کوتاهی طراحی شده و بعد از تست های اولیه بر روی فضای مجازی بارگزاری شد و با حمایت های شهردار وقت آقای جهانی در مراسمی که در اسفندماه همان سال در سالن ولایت شهرستان بانه تشکیل شد از این پروژه کوچک پرده برداری شد و خط مشی ها و اهداف و خدمات پروژه برای حضار توضیح داده شد و طی مدت زمان کوتاهی ثبت نام های زیادی از سوی نیروهای متخصص ، بازاریان و استادکاران بانه ای انجام شد.

       در سال ۱۳۹۴ سیستم کاربری سایت و پوسته آن توسط تیم طراحی و برنامه نویسی باز طراحی و توسعه داده شد تا کاربران بتوانند از خدمات گسترده تری بهره مند شوند و سیستم کاربرپسند تر و حرفه ای تری را تجربه نمایند.

Graphic Yab